Komentář k vybranému zápasu žen MFF (2014):


Spectrum-MFF 3:4

4.10 (3LŽ5T)

V útoku se nám celkem daří obsazovat mety, ale nedaří se nám stahovat body. Celkem na metách necháme 8 bodů. V úvodu páté směny je srovnáno 2:2. Dufi po dvojmeťáku a Věrčině ulejvce obsazuje trojku. Na dva striky hraje Máří úspěšnou squeeze, při které navíc sama obsazuje jedničku. Po krádeži a chybě trojky obsazuje třetí metu. Míša je SO. Šárku střídá Evža a pálí do spojky, která, po dosud excelentním výkonu, poprvé na dva auty chybuje a dotlačí nám 4. bod zápasu. Jdeme do dohrávky zápasu s dvoubodovým náskokem. Haňa zahájí BB, nadějně zahraná krádež u dvojky se nezdaří, následuje chyba spojky a máme 1-3 obsazená. Střídáme nadhoz. První pálkařka lineupu snižuje hitem na 8 na 3:4, obsazena 1,2. Po odpalu na nadhoz zahrajem na jedničce první aut, když nevyužijeme nabídku druhého autu na třetí metě. 2,3 obsazená s jedním autem vypadá pro soupeře slibně. Romča ale hodí SO a je to opoznání veselejší. Poslední odpal zápasu směřuje na Dufi, která si tentokrát pohlídá příhoz ze spojky a třetí aut je na světě. Uff :-)
Máří se v zápase blýskla třemi chycenými krádežemi!
Zápasovou premiéru si odbyla Šárka - na první nadhazovačku ustála po neuvěřitelném množství kontaktovaných ballů metu zdarma, na tu druhou (s extraligovou zkušeností) vystřelila nadějně vyhlížející pololuftík na dvojku.

Sestava: Madla 2B, Haňa P/1B, RS 1B/P, Dufi SS, Věrka LF, Máří C, Míša OPO, Šárka RF (DP)/Evža RF(DP), Marťa CF, Hudla 3B flex


© 2003-2019, RSS