Komentář k vybranému zápasu žen MFF (2015):


Eagles B-MFF 5:2

30.5 (3LŽ2T)

(skupina C)

Na prkno se po delší době staví Janina a vede si velmi dobře - jen 2 umožněné doběhy. Sama teda říká, že jí to jde hlavně proto, že háže po větru ;-)
Také pole je postavené "trochu" netradičně. Na kečru poprvé objevila Hudla, na dvojce Leňa a na jedničce Andy. Nejvýraznějšího zaváhání jsme se dopustily v jedničce, kdy premiérový míč na dvojce nezkrotila Leňa, čímž jsme pustily Eagles do vedení 4:0. Nutno podotknout, že od té doby už Leňa všechny míče zpracovala a ve spolupráci s Andy zahrály tři čisté auty.
Na pálce jsme si vybíraly smolné okamžiky - poprvé jsme se přiblížily bodu v jedničce, s obsazenou trojkou a jedním autem, přišel linedrive do rukavice trojky a s ním dabl. Ve trojce jsme pak s obsazenou dvojkou, trojkou bez autu střelily linedrivy do rukavic hned dva. Nakonec jsme se bodové korekce dočkaly v pětce. Evža ustála metu, Andy plným švihem složila luxusní ulejvku, kterou pole pod tlakem zahodilo, takže Evža doběhla domů a Andy až na trojku, odkud ji stáhla Oli. Hitem se kromě Andy prezentovaly ještě Hudla a Věrka.

Sestava: Máří SS, Leňa 2B, Věrka 3B, Marťa LF, Hudla C, Hubka OPO, Evža CF, Andy 1B, Oli LF(DP), Janina P flex


© 2003-2019, RSS